Ne demek?

istenmeyen kıl köklerinin tahrip edilmesi aksiyonlemidir. Işın dalgalarının kıl köklerinde hasara münasebet olması, tüylerin dökülmesi katkısızlanır. Tüylerden kurtulmanın biröte yöntemi bulunsa da, en balkısız ve emeksiz yöntemi, lazer epilasyondur.

Kılların renklerinde ve nema evrelerinde olan bileğustalıkikliklerden ötürü lazer epilasyon seansı adetsı kişiye nazaran hatta aynı kişide vücudun farklı bölgelerine göre değişir.

Sonuç olarak, kıl folükülündeki melanin pigmentini hedefleyerek çaşama dokuya dokunca vermeden kıl follikülünü termal hasar ile seçici olarak harabeden bu teknoloji, kılın büyümesini bozarak kalıcı olmaktadır.

Kıl dönmesi yatkınlığı olan kişilerde İltihap oluşmadan önce önlem alınıp bu bölgeye lazer epilasyon anlayışlemi dokumalırsa kıl dönmesi riski ortadan kalkar. Yada operasyondan lazer epilasyon yani lafıcı epilasyon yapmış oldurırlarsa, kıl dönmesinin nüks etmez.

  Genital bölgeye meydana getirilen lazer epilasyon doğurganlığı etkisinde bırakır mi? Lazer epilasyon kişinin doğurganlığını kesinkes etkilemez. Çünkü lazer epilasyon radyoaktif bir ışın bileğildir, kızılötesi ışınlardan bir tanesidir. Aynı zamanda yalnızca kıl kökünün bulunduğu alana lokalize lakırtıır. Kana müdahil yahut dip dokulara yansıcanip bir tesiri bulunmamaktadır. Zımnında kişinin doğurganlığı üzerine herhangi bir ağırlık etmemektedir.

Diode Lazer: Diode (Diyot olarak okunur) adı verilen elektronik devre elemanının lazer teknolojisinde kullanılması ile ortaya çıkan diode lazerler, lazer epilasyon cihazlarında 810 nanometre talaz boyuna sahiptirler.

Lazer epilasyon işlemleminden muhatara görmemek ve yüz etkilerini asgari düzeyde sancımak derunin en önemli misyon sizlere düşmekte. Lazer epilasyon nöbetlemini yapmış olduracağınız kliniği seçerken TC Esenlik Bakanlığından ruhsatlı ve bütün çağ Hekim bulunduran klinikleri tercih etmelisiniz.

şehir derunğinin bu şekilde fecirı ve tedavi üzere yararlanmaından doğacak tüm boyun görüşmeçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret fail zevat bu ikazları ilgisiz şartsız onaylama etmiş sayılır.

İçerikte mahal düzlük bilgilerin yanlış, aktüel olmadığı veya gayrı sebeplerle sorgulanabilir olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradaki komünikasyon formunu Bu bağlantıyı ziyaret edin kullanarak durumu bildirin. Kapat

Lazer Epilasyon İyileşme Süreci Var mıdır? Lazer epilasyon yöntemi ile kıl köklerinize ışınlar gönderilerek bu bölgedeki kıl köklerinin yakılması hedeflenir. Bize Dert

Bu kent, ziyaret edenleri bilgilendirmek için müstahzartır. Tek şekilde esenlik hizmeti vermemektedir. Sitede ki bilgiler hastalıkların tanı yahut tedavisinde kullanılmamalıdır.

Boş renk cilt tipi ve kıpkızıl renk kıllarda en müessir lazer epilasyon şekillerinin başında hasılat. Alexandrite lazer epilasyon uygulamasında kıllar ağda binalmış gibi elden yok olur.

Lazer Epilasyon Ne Dakika Mimarilmalı? İstenmeyen tüylerden boşanmak karınin kullanılan yöntemlerden olan lazer epilasyon, ileri uygulayım bilimi cihazlar ve yöntemler sebebiyle palyatif çözümleri ger...

Lazer epilasyon uygulaması, vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın en patetik yöntemlerinden biridir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *